Joslik

Reštaurácia

Reštaurácia

Posted on


image_text_1

Ja – Chalúpka Stará

Vás chcem pozvať do svojho vnútra. Verím, že každý nájde vo mne svoje malé potešenie, že uspokojí svoje chuťové bunky na nie veľmi širokej, ale o to lepšej ponuke.
Preto Ja – Chalúpka Stará, chcem vám pripomenúť chute našich starých mám. Príďte ohodnotiť a pochutnať si na našich výrobkoch. Veľa surovín pochádza z našej záhradky a gazdovského dvora. Recepty z čias minulých, ale aj terajších. Zákusky, koláče, sladké aj slané a k tomu rôzne druhy vín z nášho chotára. Ak si nájdete chvíľu času v dnešnom hektickom živote navštívte mňa, hoc som Chalúpka Stará.

Ponukový list

Ponúkame Vám po domácky pripravené kačky, husi, lokše, kozľacinu, prasiatka, špecialitu obce Dubová „scískanice“ a počas víkendov domáce zákusky a torty ku káve v našej Hoštáckej vieche.

Naše priestory

V naše priestory majú nasledovné kapacity: Predná samostatná miestnosť má priestor pre 18 osôb. Nasledujúce dve miestnosti spojené posuvnými dvermi majú kapacitu 42 a 33 miest. Usporadúvame pre vás rodinné oslavy, degustácie vlastných vín a zákuskov, firemné a iné akcie. Taktiež sme účastníci rôznych kultúrnych podujatí ako napríklad Malokarpatská vinná cesta, obecná zabíjačka, dni kozľaciny a rôzne súťaže.

Suroviny

Suroviny na výrobu jedál a zákuskov sa snažíme využívať z vlastnej produkcie a od našich spoľahlivých dodávateľov, robíme všetko k absolútnej spokojnosti našich zákazníkov.


image_text_3


image_text_2

Akcie

  • Veľkonočné pečenie kozľaciny
  • Katarínska zabíjačka
  • Varenie kozľacieho gulášu
  • Pečenie tradičného domáceho chleba kačíc a husi
  • Degustácie domácej šunky, slaniny a klobás